חדש! חבילת הספרים הכוללת כל מה שצריך לדעת על הרפורמה המשפטית

חדש! חבילת הספרים הכוללת כל מה שצריך לדעת על הרפורמה המשפטית

רוצים לדעת איפה אתם חיים? להבין את זרמי המעמקים, התפיסות הפילוסופיות וההיסטוריה המשפטית שהובילו למאבק על שינוי פניה מערכת המשפט הישראלית. אם אתם באמת רוצים להבין אנחנו מזמינים אתכם לכבות את הטלוויזיה, לסגור את העיתון ולצלול לספר טוב.

המארז המשפטי לאזרח, כולל שלושה ספרים שידריכו אתכם בהיסטוריה, הפילוסופיה והנימוקים העומדים מאחורי הרפורמה במשפט.


למה שהעם יבחר את השופטים?
בספר קצר, מדויק וקולח מסדרת פנס כיס, מסביר יו"ר ועדת חוק חוקה ומשפט, את הרקע והטיעונים בעד הרפורמה המשפטית המרכזית שהוא, שר המשפטים יריב לוין והממשלה החדשה מבקשים לחולל: שינוי אופן בחירת השופטים.

במאה עמודים דחוסים תלמדו:
- מדוע הוקמה הועדה לבחירת שופטים ומה חשבו עליה בזמן אמת זקני מפא"י?
- מהי שיטת הסניוריטי וכיצד היא משפיעה על סידורי החנייה בבית המשפט העליון?
- מדוע הפכה המהפכה של אהרון ברק את הרפורמה לחיונית?
- מדוע בדמוקרטיה הישראלית עורכי דין שווים יותר מאזרחים רגילים?
- מה חולקות ישראל והודו, וכיצד זה קשור לממשלת הוד מלכותו?
- כיצד בחירת שופטים על ידי נבחרי הציבור תשפיע לטובה על חייך?


לרגל צאתו של פנס הכיס החדש של רוטמן, למה שהעם יבחר את השופטים? אנחנו מזמינים אתכם לרכוש את חבילת ספרי המשפט שלנו, ולקבל פרספקטיבה עמוקה, עשירה ומנומקת על השינויים שמתחוללים כעת במערכת המשפט.
מפלגת בג"ץ
בכדי להבין את הרקע ההיסטורי למהפכה המשפטית שהובילה לרפורמות, אתם מוזמנים לקרוא את רב המכר מפלגת בג"ץ בו מאיר רוטמן את קורותיה ונזקיה על ידי ניתוח פסקי הדין החשובים שעיצבו את פניה החברה הישראלית.


בשם החוק
הבנה טובה יותר של התשתית הפילוסופית לרפורמות, תוכלו למצוא בספר בשם החוק, אוסף הכתבים של השופט העליון האמריקאי המפורסם אנטונין סקאליה, החושף בצורה בהירה ומנומקת את עיקריה של התפיסה השמרנית במשפט.


המהדורה העברית של הספר כוללת הקדמה של שר המשפטים לשעבר פרופסור דניאל פרידמן שפוסק:
"השופט סקאליה הוא אחד האידיאולוגים והדוברים המוערכים ביותר של הזרם המתואר בארצות הברית כשמרני. שמרנות מזוהה לעתים עם נוקשות, לאומנות, דבקות בעבר וצרות אופק, לעומת הליברליות המתוארת כפתיחות וקדמה. עיון בכתביו ובפסקי דינו של השופט סקאליה מפריך לחלוטין את הדעה הקדומה הזו. סקאליה, דמות ססגונית, נואם מרתק ומחונן ובעל חוש הומור, הינו אינטלקטואל המבסס את גישתו על רקע תרבותי והיסטורי רחב, ידע משפטי ויכולת אנליטית מרשימה, בצד הבנה עמוקה של התהליכים הפוליטיים ותפקידו של בית המשפט במשטר חוקתי-דמוקרטי"
החבילה המיוחדת ובה 3 הספרים זמינה כעת במחיר מבצע מיוחד של 99₪ בלבד! הזמינו עכשיו!


תגיות 

כתוב תגובה

נדרש אישור לתגובות טרם פרסומן באתר