הסופרים שלנו

ארז תדמור

ארז תדמור הוא איש תקשורת, מגיש ברדיו 'גלי ישראל' ובעל טור באתר האינטרנט 'מידה'.
ממייסדי ומראשי תנועת 'אם תרצו', מהקמתה ועד 2012. בקמפיין הבחירות לכנסת העשרים שימש ככותב הנאומים של בנימין נתניהו. בעל תואר ראשון במדע המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בתקשורת פוליטית מאוניברסיטת בר-אילן. תדמור מתגורר באפרת, נשוי לשרון ואב לירדן, סתיו ואביגיל. מחבר רב המכר מדוע אתה מצביע ימין ומקבל שמאל?

 

מייקל אייזנברג

מייקל אייזנברג, אמריקני ניו יורקי מבטן ומלידה וישראלי מבחירה, קיבל מרבו בישיבת הר עציון, הרב יהודה עמיטל זצ"ל, משימת חיים, ליצור עשרת אלפים מקומות עבודה בישראל, בכדי להבטיח ולחזק את איכות החיים במדינת היהודים.
נאמן לשליחותו עלה אייזנברג לישראל והפך לאחד מקברניטי תעשיית ההייטק, למשקיע הראשון בחברות ענק כקונדואיט ו-WeWork, ולישראלי הבכיר ברשימת מנהלי הון הסיכון הטובים בעולם של מגזין Forbes.
ב"ככה יעשה ליהודי" מייקל שואב מניסיון חייו היחודי בכדי להציע קריאה חדשה ומפתיעה את מגילת אסתר, המתגלה לא כסיפור של גאולה אלא כתוכחה ואזהרה ליהודים ההולכים שבי אחרי מנעמיה, כוחה ועושרה של האימפריה העולמית התורנית במקום לעלות ולבנות את ארצם שלהם.

 

בן הכט

היהודי-אמריקאי היה התסריטאי המצליח והנודע ביותר באמריקה בחצי הראשון של המאה העשרים. תסריטיו המבריקים לסרטים כמו חלף עם הרוח, פני צלקת והעולם התחתון, זיכו אותו בשני פרסי אוסקר, שש מועמדויות לאוסקר ובכינוי "שייקספיר של הוליווד". מלבד ספריו ותסריטיו, התפרסם הכט בזכות פעילותו הנמרצת להצלת יהודי אירופה בתקופת השואה, ולאחר מכן למען הקמת המדינה. ספרו כחש יצא בהוצאת סלע מאיר.

 

טוביה טננבום

הוא סופר, עיתונאי, מחזאי ומייסד התיאטרון היהודי של ניו יורק. ספריו, "תפוס ת'יהודי", "אני ישן בחדרו של היטלר", "שקרים שכולם מספרים" ו-״שלום, פליטים!״, היו לרבי מכר וזכו לשבחי הביקורת בגרמניה, בישראל ובארה"ב.

 

קרולין גליק

היא עורכת בכירה ובעלת טור בג'רזלם פוסט. גליק גם עומדת בראש פרויקט הביטחון הישראלי במכון דיוויד הורוביץ לשלום בלוס אנג'לס, ומכהנת כעמיתה בכירה לענייני המזרח התיכון במרכז למדיניות ביטחון בוושינגטון. בשנים 1994-1996 הייתה גליק חברה בצוות המשא ומתן של ישראל עם הפלסטינים. היא מתגוררת עם משפחתה במבשרת ציון.


רן
(בריו) בר-יושפט

לוחם ומפקד ביחידת מגלן. אלוף הארץ לשעבר בלחימה משולבת.עו"ד. התמחה בלשכה המשפטית של הכנסת. MA. MBA בהיסטוריה. יזם עשרות פרויקטים חברתיים ברחבי הארץ עם אלפי מתנדבים. נשלח לצפון אמריקה ואירופה פעמים רבות במטרה לשפר את תדמית ישראל בעולם. מרצה מבוקש בארץ ובעולם.