אם אתם אוהבים את הילדים שלכם כדאי שתקראו את הספר החדש הזה

אם אתם אוהבים את הילדים שלכם כדאי שתקראו את הספר החדש הזה

האם אתם אוהבים את הילדים שלכם?

אם התשובה חיובית, אתם חייבים לקרוא את הספר הזה. יש סיכוי שהוא יציל את חייהם.

'נזק בלתי הפיך', שנבחר לאחד מספרי השנה של הטיימס הלונדוני והאקונומיסט, הוא אחד החיבורים המטרידים, מעוררי המחשבה והחשובים ביותר שנכתבו על הבריאות הפיזית והנפשית של הילדים שלנו בתקופה הזו.


מה שהייתה תופעה נדירה הפכה ל"מגיפה חברתית".
אם לפני עשור, שכיחותה של דיספוריה מגדרית היתה פחות מ-1:10,000 ילדים - היום אנחנו עדים לזינוק באלפי אחוזים. בארצות הברית, יותר מ-1 מכל 100 ילדות או נערות, תדווח כי היא גבר הכלוא בגוף אישה. בניגוד לעבר, הגילוי לא יוביל לטיפול שיגרום לתופעה להיעלם, אלא לאישוש, ולאחריו לטיפול תרופתי שיוביל ברוב המוחלט של המקרים לעקרות ובסופו של דבר לניתוחים בלתי הפיכים ומסוכנים.


ב'נזק בלתי הפיך', תוכלו ללמוד על התופעה המפחידה שכבר התחילת להתפשט בישראל.
תגלו מהם הדרכים בהם רופאים ומטפלים מוליכים הורים בכחש, והופכים אותם לסוכנים המסייעים לדרדר את בריאותם של ילדיהם במקום לרפא אותם. תלמדו איך גרמו להורים להרגיש שאם הם לא נותנים יד לצעדים הקיצוניים של ילדיהם, הם בהכרח דוחפים אותם להתאבדות.

תיחשפו למערכת ההסתרה והטיוח שמתקיימת סביב ההשלכות האמיתיות וארוכות הטווח של הטיפולים הפיזיים המוצעים לילדכם. אך זהו אינו מסע הפחדה: בספר תקבלו גם עצות מועילות שיאפשרו לכם לסייע לילדכם שנמצא באמצע הדרך, או למנוע ממנו עלייה על נתיב מסוכן שיגרום להם לנזק בלתי הפיך.

הערה אחרונה וחשובה: הספר אינו מבקר אף אדם מקהילת הלהט"ב על אורחות חייו או חייה. הסופרת, אביגיל שרייר, ניגשה לכתיבה מתוך חמלה, כבוד ודאגה לגורלם של אלפי ילדים ונערים שגדלו לתוך אופנת הטרנסים, התחרטו וגילו כי הם איבדו את עולמם.

אתם יכולים להשיג את הספר באתר סלע מאיר:
תגיות 

כתוב תגובה

נדרש אישור לתגובות טרם פרסומן באתר