מדוע חנוכה מעצבן את רוגל אלפר? קטע מהספר הסדנה להנדסת תודעה

מדוע חנוכה מעצבן את רוגל אלפר? קטע מהספר הסדנה להנדסת תודעה

"התרבות העממית של חנוכה מעצבנת מאוד את רוגל אלפר", כותב חנן עמיאור בקטע מספרו רב-המכר 'הסדנה להנדסת תודעה' המתאים לימי החג. והוא מדגים: "למשל 'מעוז צור', המושר בחנוכה ומתאר את ניצחון המכבים על היוונים, הוא "שיר מלחמה ג'יהאדיסטי", כפי שקובע רוגל אלפר במאמרו שיהיה לכולנו טבח שמח. אבל לא רק הוא. לדעתו גם "אל מלא רחמים, בגרסה הנאמרת בטקסים לאומיים רשמיים ביום הזיכרון, היא תפילה ג'יהאדיסטית ההופכת את חיילי צה"ל לשהידים"."ספרו של עמיאור לא סוקר רק את שנאותיו של אלפר כמובן. מדובר על מסמך מקיף אשר מסכם מחקר רב שנים של המחבר אודות 6 הדרכים של התקשורת הישראלית לעבוד עליכם. כלומר, עלינו.

לאורך פרקי הספר ימצא הקורא שפע עצום של מקורות, סיפורים ואנקדוטות שילמדו אותו על האתיקה הירודה של העיתונאים בישראל ועל השקרים, הטיוחים, ניגודי העניינים והאג'נדות הרדיקליות שרוחשות מעל ומתחת לפני השטח של התקשורת הישראלית. עמיאור מכיר את הדברים הללו היכרות אישית, והוא משלב בספר קטעי שיחות רבים שערך בעצמו עם "גיבורי הספר": נחום ברנע, אמנון אברמוביץ', בן כספית ורבים אחרים.

רוצים להאיר את החושך? השיגו את ספרו של עמיאור עכשיו במחיר מוזל באתר שלנו ותעזרו להפיץ את האור!השיגו את הספר עכשיו! לחצו כאן

תגיות 

כתוב תגובה

נדרש אישור לתגובות טרם פרסומן באתר