"המשבר הוא גם הזדמנות": מכתב פתוח לקוראי ההוצאה

"המשבר הוא גם הזדמנות": מכתב פתוח לקוראי ההוצאה

אם אתם מתגוררים בישראל רוב הסיכויים שאתם קוראים את המכתב הזה בביתכם.

למעשה, גם אם אתם מתגוררים באיטליה, גרמניה, בריטניה, ניו יורק או לוס אנג'לס, אתם בבית. בין אם מדובר בשעת בוקר, צהריים או ערב, הממשלה שלנו (והממשלות של כולם) הודיעה לכם שחיוני שלא תצאו ובכך תסייעו להרעבת הוירוס, השטחת העקומה והדברת המגפה.

המציאות החדשה הזו הנחיתה עלינו בסלע מאיר מכה קשה. כמו עשרות אלפי עסקים קטנים. במציאות המשונה שיצר המשבר נסגרו חנויות הספרים בישראל המהוות את אפיק המכירה העיקרי שלנו.

אלא שהמשבר הזה הוא גם הזדמנות.


למעבר לקטלוג הספרים ולהזמנות הקליקו כאן

הזדמנות לנצל את החופשה הכפוייה בכדי להשלים פערי קריאה ולהוסיף למדף הספרים כמה מספרי העיון הטובים בעולם, וככה, על הדרך לסייע ולבנות לנו גשר בתקופה המורכבת הזו.

אנחנו מצידנו, מציעים לכם את כל ספרי סלע מאיר ושיבולת במחיר משתלם במיוחד לרגל המצב.

אתם מוזמנים לרכוש 3 מספרי ההוצאה ב-120 ש"ח או לממש את מבצע השלמת הפערים המיוחד - 6 ספרים ב-200 ש"ח בלבד. המשלוחים יגיעו עד לפתח ביתכם, כמובן.

תודה לכם שאתם הולכים איתנו, שנהיה בריאים, נקרא ספרים ונגיע בשלום כיחידים וכאומה לצד השני של התקופה המאתגרת הזו.
בברכה,
רותם,
מו"ל הוצאת סלע מאיר

***
הנה רשימת הספרים המעולים שיצאו לאחרונה לאור מבית סלע מאיר ושיבולת: 
למעבר לקטלוג הספרים לחצו כאן

הספר 'לקחי ההיסטוריה' שזכה להמלצה חמה במיוחד מראש הממשלה נתניהו שאמר כי "כל שורה בספר חצובה בסלע האמת". בספר זה, שרואה עכשיו אור בעברית במהדורה מיוחדת בהוצאת סלע מאיר, ההיסטוריה היא לא רק דין וחשבון על עובדות ומאורעות שכבר חלפו, אלא מורה חשובה המסייעת לנו להבין את המצב האנושי וההתנהגות האנושית

המלצה כזו לא מקבל כל ספר... לקחי ההיסטוריה - השיגו כאן

-----

הספר 'מפלגת בג"ץ' בו מוכיח עו"ד שמחה רוטמן, ממקימי התנועה למשילות ודמוקרטיה בישראל ולוחם ותיק ובעל שם באקטיביזם המשפטי, את השיטות של המשפטנים בדרכם לכבוש את כס השלטון בישראל. הספר ראה אור רק לאחרונה וכבר הגיע לידיהם של אלפי ישראלים, בהם גם שרים, חברי כנסת, פעילים חברתיים, אנשי אקדמיה ומשפט ואנשי תקשורת. גם מי שלא מסכים עם הפרשנות הביקורתית (מאוד) של רוטמן מתקשה שלא להודות כי מדובר בספר שמאיר באור מטריד מאוד את חלקה של הרשות השופטת במשחק הדמוקרטי בישראל


להזמנת מפלגת בג"ץ הקליקו כאן

הספר כל אחד משה רבנו בו תוכלו לקבל את הניתוח המרתק של אחד המשקיעים המצליחים בישראל, מייקל אייזנברג, לפרשיות המקרא - על ידי שימוש בכלי ניתוח מודרניים. אייזנברג ייקח אתכם למסע מהיר בזמן אל עבר פרשיות ספר שמות, סיפור העלייה הראשון לארץ ישראל ומבחני המנהיגות שהמסע העביר את העם הצעיר. וגם: כיצד ניתן להשתמש במסרים אלו כדי לזהות מיהו מנהיג ראוי ומצליח בימינו? ספרו המתורגם לעברית של בן שפירו, העיתונאי והפובלציסט השמרן והימני הפופולארי מארה"ב. בספרו בריונים: איך עובדת תרבות ההשתקה של השמאל חושף שפירו כיצד הפכו האקדמיה, התרבות, התקשורת, עולם המשפט ואחרים לכלים שהשמאל משתמש בהם בבריונות על מנת להשתיק את עמדות הימין. שפירו חושף בספרו את השיטה, ממלא את ידיכם בדוגמאות ומציע כלים שימושיים להתמודדות מול טקטיקות בריוניות בעימותים פוליטיים. את ההקדמה למהדורה העברית לספר כתב העיתונאי אראל סג"ל.

המרדף אחר צדק קוסמי - הדרישה ל"צדק חברתי" היא הרבה יותר מדרישה לתיקון עוולה. זו תביעה לצדק קוסמי — צדק שבו העולם, הטבע, ההיסטוריה, החברה ואפילו הרצון והנטיות האישיות של הפרט יתיישרו לפי משאלות ליבו של מתכנן יודע כל, בדרך שתספק לכל בני האדם שוויון מוחלט בתנאים ובתוצאות. זוהי שאיפה מוסרית אינטואיטיבית ורווחת. אך כפי שמראה תומס סואל בספר בהיר, קולח ומנומק זה, כל ניסיון להשיג "צדק חברתי" חובק כול כזה יוביל תמיד לאי-צדק חמור מזה שניסה לתקן. סואל, כלכלן ופילוסוף פוליטי, מוכיח בספר כי המרדף אחר צדק קוסמי פוגע תמיד בשוויון של אזרחים בפני החוק, מערער את זכויות הפרט שלהם, ולא-פעם גם מוביל להקמת משטרי זוועה רצחניים.חשבתם שאין דבר כזה עיתונות אמיצה ואיכותית? תכירו את צ'רלס קראוטהמר, שפרסם את טורו האחרון ב-8 ביוני 2018, שבועיים לפני מותו. בקריאת המאמרים של צ'רלס קראוטהמר תיחשפו למגוון וגדוש של דעות מגוונות, מעניינות וענייניות של גדול העיתונאים בארה"ב, ואחד העיתונאים החשובים בכל הזמנים.

ספרו החדש של טוביה טננבום! המחזאי שהפך לדמות ראשית בספריו שלו חוזר ממסע מטורף נוסף בו למד מהבריטים 'איך לאלף יהודי', כשמו של הספר החדש. בספר תמצאו את ההרפתקאות של הסופר המצחיק והמיוחד בחיפושיו אחרי שורשי האנטישמיות הבריטית בעידן הנוכחי. אחרי מסע בין ארבע המדינות בממלכה המאוחדת הוא מביא לכם את הצדדים הפחות מנומסים של הבריטי, את ההצטיינות שלהם באי-אמירת-אמת ואת הפינה החמה שיש בליבם לאנטישמיות "הישנה והטובה".

למעבר לקטלוג הספרים המלא הקליקו כאן 

תגיות 

כתוב תגובה

נדרש אישור לתגובות טרם פרסומן באתר