דרושים בסלע מאיר  - הצטרפו לצוות ההוצאה

דרושים בסלע מאיר - הצטרפו לצוות ההוצאה

הוצאת הספרים סלע מאיר מתרחבת ומחפשת עובדים שיצטרפו למקום שבו מנוסחים הרעיונות של המחר.
המשרות מלאות, העבודה מתל אביב.
שליחת קו"ח: adi@sellameir.com
דרושים:
*1. מנהל/ת קמפיינים:
דרוש לנו מנהל/ת שיוכלו לנהל את הקמפיינים שלנו: לפתור בעיות, למכור, לשווק, והכי חשוב - להסתדר עם אנשים.
תנאים: הבנה ביחסי ציבור, ניסיון בשיווק, יכולת הפקה, יכולות רכש, ניסיון בעבודה מול ספקים, ניסיון במכירות.
2. סוכנ/ת מכירות שטח:
אחריות על קשר שוטף עם חנויות הספרים, מכירות באירועים מיוחדים, תפעול מבצעי שיווק גרילה ודאגה להופעת הספרים שלנו בכמה שיותר נקודות מכירה.
תנאים: ניסיון במכירות + אופנוע או רכב, כישורי משא ומתן ויכולת שכנוע גבוהה, היכרות עם הפעילות של סלע מאיר, אהבת ספרים, יכולת עבודה עצמאית ועמידה בלוחות זמנים.
3. יוצר/ת וידיאו לסושיאל:
אחריות על יצירת תוכן וידאו באופן שוטף לחשבונות הסושיאל של "סלע מאיר", הפקת סרטונים קצרים, כתיבת תסריטים, ניהול חשבונות הסושיאל.
תנאים: ניסיון ביצירת תוכן וידאו לרשתות החברתיות, שליטה בתוכנות עריכת וידאו, חשבונות סושיאל פעילים המעידים על פעילות בתחום, היכרות עם הפעילות של סלע מאיר, אהבת ספרים, יכולת עבודה עצמאית ועמידה בלוחות זמנים.
4. כותב/ת תוכן:
אחריות על כתיבת פוסטים לרשתות החברתיות, מאמרים וראיונות לאתר שלנו, וכן ניהול הקשר עם קהילת הקוראים שלנו במיילים ובסושיאל. יכולת כתיבה יוצאת דופן, הבנה מעמיקה של קהלים שונים ויכולת ניהול עצמי גבוהה.
תנאים: ניסיון בכתיבת תוכן (ברשתות החברתיות, בלוגים, עיתונות וכו') כישורי כתיבה מצוינים ויכולת להעביר מסר בצורה ברורה ומעניינת, היכרות עם הפעילות של סלע מאיר ואהבת ספרים, יכולת ניהול קשרים עם חברי הקהילה במגוון פלטפורמות ויכולת יצירתיות, יכולת עבודה עצמאית ועמידה בלוחות זמנים.
5. עורך/ת תוכן
אחריות על ספרי המקור שנכתבים כעת בהוצאה. סיוע בפיתוח רעיונות, עריכת כתיבת יד ועבודה עם מחברים בכל שלבי הכתיבה עד ההדפסה.
תנאים: יכולות כתיבה מוכחות של טקסטים עיוניים, ניסיון בעבודה על פרוייקטים ארוכי טווח והשלמתם, יכולות בינאישיות ועבודה בצוות מצוינות, היכרות ועניין עם הנושאים החשובים שעל סדר היום הלאומי בישראל.
מעוניינים?
שלחו קו"ח: adi@sellameir.com
נא לציין בכותרת המייל את המשרה אליה אתה מבקשים להתמיין.
תגיות 

כתוב תגובה

נדרש אישור לתגובות טרם פרסומן באתר