אברי גלעד צודק - אירופה מתאבדת ומנסה להשתיק זאת

אברי גלעד צודק - אירופה מתאבדת ומנסה להשתיק זאת

אירופה מתאבדת והיא מנסה להסתיר את זה בכל דרך אפשרית.

התקשורת כולה תקפה השבוע את אברי גלעד, לאחר שהעז להעלות את הסברה שכנסיית נוטרדאם הוצתה על ידי מוסלמים.

"בצרפת יש גל של שריפת כנסיות", אמר אברי בתוכניתו העולם הבוקר אותה הוא מנחה, "אני לא יודע אם נוטרדאם לא קשור...האירופאים שקרנים הם מכחישים מעשי אונס וכל דבר שיכול להתפרש כפשע שנאה מטאטאים"

בתגובה רוגל אלפר כינה את אברי פשיסט סהרורי.

ברק רביד כינה אותו "מפיץ שקרים וקונספירציות",

נדב איל... וגו..

לאברי גלעד יש סיבות מצוינות לא להאמין לאירופאים.

לא יודעים למי להאמין?

תקראו בעצמכם.

ב'המוות המוזר של אירופה' מביא מאריי עשרות דוגמאות בהן טייחו הרשויות והתקשורת באירופה, מעשי אונס ורשתות פשיעה מינית של מהגרים מוסלמים.

כמה דוגמאות מסמרות שיער מהספר:

"בערב השנה האזרחית שבסוף דצמבר 2015 תקפו אלפי מהגרים נשים ונערות בעיר קלן שבגרמניה. בשלב הראשון, התקשורת הממוסדת לא דיווחה על האירועים. רק אחרי כמה ימים והודות לכותבי בלוגים למדה אירופה, ואחריה שאר העולם, על מה שהתרחש. באחד הלילות ההומים של השנה, בלב העיר החוגגת, התקבצו גברים ותקפו מינית ושדדו כ-1,200 נשים בכיכר הגדולה שליד תחנת הרכבת המרכזית והקתדרלה של קלן וברחובות הסמוכים לה."

"עד מהרה התברר שתקיפות דומות התרחשו בערים גרמניות אחרות, מהמבורג שבצפון ועד שטוטגרט שבדרום. בימים שאחרי התקיפות, כשהתבררו ממדי האירוע וחומרתו, ניסו משטרת קלן ויחידות משטרה בערים אחרות להסתיר את זהותם של מבצעי הפשע. רק כשסרטונים ותמונות מהאירועים שותפו במדיה חברתית וזכו לאישור בתקשורת ההמונים הודתה המשטרה שכל החשודים היו ממוצא צפון אפריקני ובעלי חזות מזרח תיכונית."

מה הסיבה לכך? מאריי סבור שמדובר בשיטה:

"בגרמניה בשנת 2016, ממש כמו בבריטניה בתחילת שנות האלפיים, החשש מהתוצאות של זיהוי מוצאו הגזעי של התוקף היה חשוב יותר מהמחויבות של המשטרה לבצע את תפקידה. 

הכול היה חלק מדפוס נמשך ובלתי פוסק לכאורה. לכל אורך 2016 התפשטו התפרצויות של אונס ותקיפות מיניות לכל אחת משש־עשרה המדינות הפדרליות של גרמניה. המתקפות התרחשו מדי יום ממש, וברוב המקרים חמקו מבצעי העבירות בלי להיתפס." 

"קבוצות 'מאבק-בגזענות' היו מעורבות בעניין. במקרה זה, הן הפעילו לחץ על המשטרה הגרמנית לסלק כל מאפיין גזעי מזהה הקשור לחשודים, בגלל החשש מ"סטיגמה" שתוטל בקבוצות שלמות של אנשים."

(מתוך רב המכר 'המוות המוזר של אירופה')

תגיות 

כתוב תגובה

נדרש אישור לתגובות טרם פרסומן באתר